The Vampire Diaries

Mutlu Yıllar The Vampire Diaries Ailesi (:

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» En Son Mesajı Kim Atıcak?????
C.tesi Mart 12, 2011 9:16 pm tarafından RosaLie ™

» Yeni Yetkiler (:
C.tesi Mart 12, 2011 2:21 pm tarafından Asi Kraliçe

» Öğrenci Evine Hırsız Girerse
Ptsi Ocak 31, 2011 4:01 pm tarafından Dathrine™

» Anne baba farkı=)
Ptsi Ocak 31, 2011 3:53 pm tarafından Dathrine™

» Bilgisayar Bağımlılığı
Ptsi Ocak 31, 2011 3:49 pm tarafından Dathrine™

» Açıköğretim Sınavlarında Sorulan Komik Sorular :D :D
Ptsi Ocak 31, 2011 3:45 pm tarafından Dathrine™

» Amerikan Teknolojisi
C.tesi Ocak 29, 2011 4:08 pm tarafından Tuğba Hayley Salvatore™

» Nick Değişmek İsteyenler Buraya
C.tesi Ocak 29, 2011 12:57 pm tarafından Asi Kraliçe

» Sadece Türkiye'de görebileceğiniz birkaç şey.. :D
C.tesi Ocak 29, 2011 12:52 pm tarafından Asi Kraliçe

En iyi yollayıcılar
RosaLie ™

Asi Kraliçe

umut_han

ParadoX

Elena Salvatore™

Tuğba Hayley Salvatore™

Çekirge

Ma Petite

[Özlem Salvatore™]

NesSie ™

Paylaş | 

L A V İ N İ A

YazarMesaj
'' [K]illeR~
Designer
Designer

MesajKonu: L A V İ N İ A   Salı Kas. 16, 2010 7:09 pm

sevilmeyeceğini bilerek koyuyorum maksat elimdeki bölümler ziyan olmasın

LAVİNİA

-Nasıl girebildin buraya, dedi genç kız donuk bir sesle. Oturdukları bank yalnızca yolcuların girebileceği bekleme salonundaydı. Nasıl girebileceğini düşünüyordu.
-Bilet aldım, dedi delikanlı omzunu silkerek. elinde tuttuğu bilete göz ucuyla baktı.
-Sen nereye gidiyorsun? Diye sordu genç kız umarsızca.
-Bilmiyorum… Amacım buraya girebilmekti sadece…
Cevap vermedi genç kız. sessizlik içinde oturdular bir süre gürültülü salonda. Aslında onların duydukları tek gürültü zihinlerinde ki karmaşaydı. Delikanlının isyanı genç kızın fedakarlığıydı. Delikanlı derin bir nefes aldı. Ciğerleri acıyordu her solunda. Bir anlam veremiyordu buna. Dudaklarında buruk bir gülümseme oluştu.
-Bir hikaye anlatacağım sana… Son kez dinlersin herhalde beni…
-Anlat, dedi genç kız kısık bir sesle.
-Bir çocuk var…3-4 yaşlarında falan. Bir hastane odasında… Odadaki yatağın içinde güzel bir kadın, kadının kucağında kendisinden de güzel bir bebek… Çocuk yatağın kenarına oturmuş güzel bebeğe bakıyor. Çocuk aklıyla bile biliyor bebeğin ne kadar güzel olduğunu. Bebek öyle güzel ki… bakmaya doyamıyor kimse ona… sonra çocuk bebeğin annesine soruyor adı ne bebeğin? Diye…Annesi gülümsüyor bebeğin. Ne olsun? Diye soruyor. Çocuk düşünüyor. Aklında tek bir isim var o güzel bebeğe konulabilecek. Kendisi gibi “Güzel” olsun adı diyor. “Güzel” diye isim olur mu olmaz mı bilmiyor çocuk. Bebeğin annesi gülüyor. Ece olsun mu diyor? Ece güzel demek diyor? Hem Ece’ler büyüyünce kraliçe olur. Kraliçeler güzeldir diyor… Çocuk seviniyor. Ece olsun diyor. Daha o zamandan benliğini kaplamaya başlamış o isim… Kraliçe olacağı günü bekliyor. En güzel olacağı günü… Büyüyor çocuk…Büyüyor Ece… Sonra çocuk anlıyor… Ece asla kraliçe olmayacak…Boşuna beklediğini anlıyor… Ece’nin asla daha güzel olamayacağını anlıyor. Ve o gün... Şarkılarda anlatıyor Ece’yi basit cümleler yetmeyince. Çok sevdiği deniz kızı kalbinde ki tek ritim oluveriyor… Ama çocuk hata yaptığını anlıyor… Öğrendiği gerçeği asla öğrenmemesi grektiğini anlıyor… pişman olsa ne faydası olacak… Kalp ritmini kaybetmiş, şarkılar o olmadan tutmuyor elini. Sözler dokunmuyor kalbine…Melodiler çınlamıyor kulaklarında. Yaptığı hatayı anlıyor çocuk… Ece’yi yanlış tanıdığını anlıyor. Küçük deniz kızını…Onun hiçbir zaman kraliçe olmayacağını anlıyor. Çünkü… biliyorki… o hep güzeldi… O’nun kraliçe olmaya ihtiyacı yoktu… O hep en güzeldi… Sen hep en güzeldin Deniz Kızı…Sen… hep en çok sevilendin…
Delikanlının gözleri dolu dolu ama dudaklarında buruk bir tebessüm hakim her şeye inat. Eli usulca dokunmaya korktuğu küçük ele gidiyor. O elleri avuçları arasına almak öyle büyük bir güzellikti onun için. Ve zorduda aynı zamanda. Korkardı delikanlı genç kıza dokunurken. Bu sefer korkmadan değiyor teni tenine. Avuçlarında ki küçük kağıt parçası, kalbi gibi kayıp gidiyor ellerinden… Ve kalkıyor usulca genç kızın yanından. Tüm ritmi, müziği, tüm sözleri onda bırakıp arkasını dönüyor genç kıza. Her adımında bin hançer saplanıyor kalbine. Her adımında biraz daha sessizleşiyor dünya… Her adımında biraz daha anlamsızlaşıyor en şairane sözler…
Genç kız hışımla kalkıyor oturduğu yerden. Kızgın delikanlıya. Acısını ona bıraktığı için kızgın.
-Çimen Gözlü Çocuk, diye bağırıyor dişlerinin arasından. Delikanlı duraksıyor ilk önce. Sonra aynı buruk tebessüm geri geliyor. Genç kızın ona en son ne zaman Çimen Gözlü Çocuk dediğini kestiremiyor. Çocukça bir uğraş olduğunu hatırlıyor sadece. Dalga geçmek için söylenmiş bir kelime topluluğu. Genç kız tekrar konuşuyor kızgınlıkla…
-Kraliçeler peri masallarında olur! Deniz kızları da… Bizim yaşadığımız hayatın kendisiydi Çimen Gözlü! Peri masalları ancak çocukları avutur! Pamuk Şeker ancak karın ağrıtır! Gözüne kaçan çimenlerle, toz pembe dünyayı çıkar at artık! Alış kaybetmeye! Vazgeçmeye!....Terk edilmeye…Alış artık büyümeye…
Genç kız aldırmadı onlara bakan onlarca insana. Sözler tükendiğinde, griye sadece kalp atışları kalmıştı. Kalp atışlarının ses bulamadığı sessiz çığlıklar kalmıştı geriye. Genç kız sıkıca tuttu valizinin sapını. Kararlı adımlarla döndü arkasını, geçmişine şimdisine, gelceğine…
Delikanlı yüzünde ki buruk gülümsemeyi korurken genç kız parmaklarının arasında hissetti beyaz kağıdın keskin kenarını. Hızlı ve kendinden emin adımlarla yürürken tek eliyle açtı küçük kağıdı. İçinde ki satırlar göz yaşlarıydı delikanlının… Göz yaşlarıydı kimsesiz bir kalbin… Ve pişmanlıkla çaresizlik arasında bocalayan bir ruhun son ıstırabıydı…

"Neydi Lavinia?..
Ölüm Çiçeği…
Hayalde ki beklenen sevgili…
Bir şiir…
Aslında sensin Lavinia
Sen benim ölüm çiçeğim
Hayalimde ki,
Hiç kavuşamadığım sevdiğimsin aslında…"

Elena Salvatore™
Lady Founder
Lady Founder

MesajKonu: Geri: L A V İ N İ A   Salı Kas. 16, 2010 9:47 pm

bebeğim hikaye konusunda sana çok mahcubum okuyamadım bi türlü dosya halinde attın yine unuttum ama buraya koyduğunu görünce çok sevindim takip edicm inşallah :Ğ: :Ğ:
çok beğendim girişi çok duygusal gerrçekten insanın içine işliyor her cümlen :Ğ:
eline emeğine yüreğine sağlık aşkısım
:inş:
http://thevampirediaries.yetkinforum.net
'' [K]illeR~
Designer
Designer

MesajKonu: Geri: L A V İ N İ A   Salı Kas. 16, 2010 9:48 pm

saol rabişm :D
sonunda okuyablsdn ha? :D
Elena Salvatore™
Lady Founder
Lady Founder